Tutaj chciałbym przedstawić moje przygody radiowe. Zaczęło się to w roku 1994 w rozgłośni radiowej Radio Boss. Pracowałem tam jako realizator dźwięku oraz prowadziłem dwie autorskie audycje: Bosska El-muzyka Muzyka na 33/45 obrotów w której to prezentowałem muzykę Italo /Euro Dance. 

Radio Boss – płockie radio powstałe w 1992 r. Emisja programu próbnego nastąpiła dopiero po 2 latach, w maju 1994 po otrzymaniu promesy koncesyjnej. Regularną emisję programu radio rozpoczęło 22 września 1994 po otrzymaniu koncesji KRRiTV. Działalność zakończyło w 2001 roku, pod koniec zatrudniało 12 osób. Radio Boss nadawało na częstotliwości UKF 67,7 MHz w Płocku i okolicach (Kutnie, Łęczycy i Wyszogrodzie). Obecnie radio nie istnieje.

 Jedyne zdjęcia jakie udało mi się zachować z tego okresu.

 

   

 Mój identyfikator radiowy (awers i rewers)

 

 

 

Następną przygodą była audycja w płockim Radiu Pusl fm pod taką samą nazwą jak w poprzednim radiu czyli Muzyka na 33/45 obrotów prowadzona wraz z Irkiem (Kozax). 

Płockie Radio Puls FM pojawiło się w eterze 6 września 1993 roku jako druga lokalna rozgłośnia radiowa w Płocku. Od dwóch lat na rynku było już obecne Katolickie Radio Płock. Początkowo jako stacja piracka - Puls nadawał na częstotliwości 73,50 MHz, po uzyskaniu koncesji radio przeniosło się na 67,10 i 95,2 MHz. Radio Puls nadawało pod hasłem "Najlepsza muzyka - najświeższe informacje". Obecnie radio zostało wchłonięte przez Eskę.

 

Kilka fotek z tamtego okresu

 

Potem już nastała era radia internetowego ale to już historia którą opowiem niebawem.